Bylinné dárky a dekorace

Plody naší zahrady, ať už se jedná o zeleninu, ovoce nebo byliny, zpracovávám na různé marmelády, šťávy, likéry, koření, vonné směsi do aromalamp, ale i mýdla a bylinné mastě pro potřeby rodiny i drobný prodej. 

Pokud se Vám některé z mých výrobků líbí, je možné je objednat. Více informací získáte na tel. 604 859 186 nebo e-mailu vevaro@seznam.cz.

Upozornění pro zákazníky: všechny výrobky vyrábím doma, nesplňuji tedy podmínky pro výrobu kosmetiky stanovené hygienickými předpisy ČR. Výrobky mohou být označené pouze jako dekorační předměty a použití na pokožku záleží čistě na zvážení zákazníka. Děkuji za pochopení.

Ručně vyráběná přírodní mýdla bez použití palmového oleje. Mýdla krásně voní a obsahují mandlový olej, který blahodárně působí na lidskou pokožku, protože je jí podobný svým složením.

Druhy: Meduňkové, levandulové, měsíčkové jemné, heřmánkové, růžové (z růžových květů) a tymiánové. Občas vyrobím i jiné druhy.

Složení: olivový, kokosový a mandlový olej, voda, NaOH, esenciální oleje a sušené byliny z naší zahrady.

Šiju i drobné látkové dekorace vztahující se k určitému ročnímu období nebo i celoroční.

Nabízím sušené aromatické byliny, bylinná vykuřovadla a vonné směsi do aromalamp.

Měsíčkové mazání - měsíček má protizánětlivé, zklidňující a hojivé účinky. Mast z měsíčku je vhodná na suchou a popraskanou pokožku, k léčbě spálenin (i po slunění), opruzenin, jizev, mykóz, ekzémů (též atopického), kožních zánětů, akné, hmyzích štípanců a dalších kožních neduhů, zpevňuje nehty.
Masťový základ netvoří vazelína, ale olivový olej a včelí vosk. Díky tomu se mast vstřebá hluboko do pokožky a účinek je tak výrazně vyšší.  Dále obsahuje měsíček a meduňkovou esenci.

Své výrobky různě kombinuji do dárkových balíčků, kterými pak obdarovávám rodinu nebo je prodávám jako dekorační dárky na řemeslných trzích. Balíčky jsou i na objednávku - dle domluvy a požadované finanční hodnoty.

Šumivé kuličky do koupele jsou vyrobené z jedlé sody, kyseliny citronové, olivového oleje, bylin a esencí. Účinky na pleť a psychiku závisí na použitých bylinách.

Druhy: šumivá levandule a meduňka.

Podle ročních období vyrábím různé dekorace z přírodnin...

V případě velké úrody prodávám přebytky ze zahrady: ovoce, ořechy, zeleninu, odkopky trvalek (jaro/podzim), sazenice bylin a zeleniny (pouze omezeně - jaro) a semena.

© 2017 Zahrada u malíře, Myslovice 16, 339 01  Klatovy. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!