Bylinné dárky a dekorace

Plody naší zahrady, ať už se jedná o zeleninu, ovoce nebo byliny, zpracovávám na různé marmelády, šťávy, likéry, koření, vonné směsi do aromalamp, vykuřovadla, ale i mýdla a bylinné mastě pro potřeby rodiny i drobný prodej. 

Pokud se Vám některé z mých výrobků líbí, je možné je objednat. Více informací získáte na tel. 604 859 186 nebo e-mailu vevaro@seznam.cz.

Ručně vyráběná přírodní mýdla bez použití palmového oleje. Mýdla krásně voní a obsahují mandlový olej, který blahodárně působí na lidskou pokožku, protože je jí podobný svým složením.

Druhy: meduňkové, levandulové, měsíčkové jemné, kopřivové, heřmánkové, růžové (z růžových květů) a další, dle aktuální nabídky.

Složení: olivový, kokosový a mandlový olej, voda, NaOH, esenciální oleje a sušené byliny z naší zahrady.

Šiju i drobné látkové dekorace vztahující se k určitému ročnímu období nebo i celoroční.

Nabízím sušené aromatické byliny, bylinná vykuřovadla a vonné směsi do aromalamp.

Měsíčkové mazání - měsíček má protizánětlivé, zklidňující a hojivé účinky. Mast z měsíčku je vhodná na suchou a popraskanou pokožku, k léčbě spálenin (i po slunění), opruzenin, jizev, mykóz, ekzémů (též atopického), kožních zánětů, akné, hmyzích štípanců a dalších kožních neduhů, zpevňuje nehty.
Masťový základ tvoří olivový olej a včelí vosk. Díky tomu se vstřebá hluboko do pokožky a účinek je tak výrazně vyšší.  Dále obsahuje měsíček a meduňkovou esenci.

Své výrobky různě kombinuji do dárkových balíčků, kterými pak obdarovávám rodinu nebo je prodávám jako dekorační dárky na řemeslných trzích. Balíčky jsou i na objednávku - dle domluvy a požadované finanční hodnoty.

Šumivé kuličky do koupele jsou vyrobené z jedlé sody, kyseliny citronové, olivového oleje, bylin a esencí. Účinky na pleť a psychiku závisí na použitých bylinách.

Druhy: šumivá levandule a meduňka.

Podle ročních období vyrábím různé dekorace z přírodnin...

V případě velké úrody prodávám přebytky ze zahrady: ovoce, ořechy, zeleninu, odkopky trvalek (jaro/podzim), sazenice bylin a zeleniny (pouze omezeně - jaro) a semena.

Upozornění pro zákazníky: všechny výrobky vyrábím doma, nesplňuji tedy podmínky pro výrobu kosmetiky stanovené hygienickými předpisy ČR. Výrobky mohou být označené pouze jako dekorační předměty a použití na pokožku záleží čistě na zvážení zákazníka. Děkuji za pochopení. 

© 2017 Zahrada u malíře, Myslovice 16, 339 01  Klatovy. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky