Bylinné dárky a dekorace

Plody naší zahrady, ať už se jedná o zeleninu, ovoce nebo byliny, zpracovávám na různé marmelády, šťávy, likéry, čaje, koření, vonné směsi do aromalamp, vykuřovadla, ale i vonná mýdla a bylinné mazání pro potřeby rodiny i drobný prodej. 

Pokud se Vám některé z mých výrobků líbí, je možné je objednat. Více informací získáte na tel. 604 859 186 nebo e-mailu vevaro@seznam.cz.

Ručně vyráběná přírodní mýdla bez použití palmového oleje. 

Druhy: meduňkové, levandulové, měsíčkové jemné, kopřivové, heřmánkové, květové a další, dle aktuální nabídky.

Složení: olivový, kokosový a mandlový olej, voda, NaOH, esenciální oleje, sušené byliny z naší zahrady a další příměsi a vůně dle aktuálního druhu.

Občas šiju i drobné látkové dekorace vztahující se k určitému ročnímu období nebo i celoroční.

Nabízím sušené aromatické byliny, bylinná vykuřovadla a vonné směsi do aromalamp.

Měsíčkové mazání - měsíček má protizánětlivé, zklidňující a hojivé účinky. Mast z měsíčku je vhodná na suchou a popraskanou pokožku, k léčbě spálenin (i od sluníčka), opruzenin, jizev, mykóz, ekzémů (též atopického), kožních zánětů, akné, hmyzích štípanců a dalších kožních neduhů, zpevňuje nehty.
Masťový základ tvoří olivový olej a včelí vosk. Díky tomu se vstřebá hluboko do pokožky a účinek je tak výrazně vyšší.  Dále obsahuje měsíček a meduňkovou esenci.

Mažeme se celá rodina. :)

Své výrobky různě kombinuji do dárkových balíčků, kterými pak obdarovávám rodinu nebo je prodávám jako dekorační a voňavé dárky. Balíčky jsou i na objednávku - dle domluvy a požadované finanční hodnoty.

Šumivé kuličky do vany jsou vyrobené z jedlé sody, kyseliny citronové, olivového oleje, bylin a esencí. 

Druhy: šumivá levandule a meduňka. Krásně voní.

Podle ročních období vyrábím různé dekorace z přírodnin...

V případě velké úrody prodávám přebytky ze zahrady: ovoce, ořechy, zeleninu, odkopky trvalek (jaro/podzim), sazenice bylin a zeleniny (pouze omezeně - jaro) a semena.

© 2017 Zahrada u malíře, Myslovice 16, 339 01  Klatovy. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky