Akce
v naší zahradě

Lampionový průvod 25.10.2019

Zveme Vás na tradiční, již devátý lampionový průvod do Myslovic. Tentokrát budeme zachraňovat Světlo před strašidly ze Země stínů. Sraz je v 18.00 hodin na návsi u kapličky.
Strašidelné kostýmy vítány, sladká odměna snad bude a strašidla už se Vás nemůžou dočkat! :)
Po ukončení průvodu bude táborák a za drobný peníz také buřty a dýňový čaj. Těšíme se na Vás! :)

Zahrada u malíře, Myslovice Vás srdečně zve na tradiční Lampionový průvod, tentokrát trochu jinak...V Zemi živlů nastal chaos poté, co z ní zlý Skřet ukradl čtyři živlové symboly, které zajišťují soulad a rovnováhu. Skřet chce být mocným vládcem Země, ale to se nesmí stát! Pojďte s námi Zemi živlů zachránit! :)

Jedinečná prohlídka zahrady, kde se návštěvníci dozvěděli něco o magických vlastnostech rostlin, pověrách, pověstech, historii uctívání rostlin různými národy, nejnovější vědecké oběvy ze světa rostlin a mnoho dalších zajímavostí. Zahrada byla osvětlena pouze svícny a lucernami, aby byla podtržena tajemná atmosféra úplňkové noci.

Víkendem otevřených zahrad v červnu roku 2017 jsme poprvé zpřístupnili naší zahradu veřejnosti. Počasí nám přálo a přišlo se k nám podívat na 120 návštěvníků. Toto číslo jsme nečekali ani v těch nejoptimističtějších odhadech a zájem veřejnosti nás velice potěšil. Otevřených zahrad se budeme účastnit i nadále a šířit tímto myšlenku přírodních...